Годинник
  • Годинник hublot classic fusion automatic
  • Модель:1016379
  • ₴ 409,950

Колір: Чорний
Водостійкість 50 м
Колір Чорний
Механізм HUB1112 автоматичний механізм
Скло Сапфір з покриттям антивідблиску, стійким до подряпин
Стать Чоловіча
Тип Годинники
Сезон S/S'23
Годинник Hublot Classic Fusion Titanium представлений у корпусі з титану діаметром 45 мм та водонепроникністю до 50 метрів. Усередині корпусу встановлено автоматичний механізм, калібр HUB1112 із запасом ходу 42 години. На чорному циферблаті за допомогою центральних стрілок відображаються години, хвилини та секунди, апертура дати знаходиться на 3-х годинах. Годинник комплектується ремінцем з каучуку з титановою вставкою.
Артикул: 511NX1171RX
Інтернет-магазин Sohorooms.ua співпрацює з найнадійнішою в Україні службою доставки – «Нова Пошта». Ви не сплачуєте за послуги доставки, обміну чи повернення, всі транспортні витрати покриває інтернет-магазин.

Доставка по Україні кур'єрською службою здійснюється безкоштовно.

Якщо вибраний товар з будь-яких причин не підійшов Вам, зверніться до Служби інформаційної підтримки для того, щоб повернути або обміняти товар.
Тел: +38 073 015 29 19

Повернення чи обмін товару здійснюється за наш рахунок протягом 14 календарних днів.

Інтернет-магазин Sohorooms.ua здійснює міжнародну доставку до країн Європи.

Безкоштовна міжнародна доставка від 10000 грн.

Деталі щодо доставки та повернення товару до Вашої країни уточнюйте у менеджера за номером телефону:
+38 073 015 29 19

VIBER / TELEGRAM / CALL

Порядок повернення товару регулюється Законом України «Про захист прав споживачів».

1. У разі придбання товару неналежної якості:

Згідно ст. 8 цього Закону при виявленні істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного терміну споживач має право на заміну товару або повернення грошей.
Істотним недоліком, згідно п.12 ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів», вважається недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника, після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з таких ознак:

  • він взагалі не може бути усунутий;
  • на його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
  • він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено в договорі.


2. Придбання товару належної якості, але якщо товар з якоїсь причини не підійшов покупцеві.

Згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право протягом 14 днів, замінити товар належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором або не може бути використаний за призначенням , але за умови якщо товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, заводська упаковка, документи.
Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право придбати будь-які інші товари, або одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або поміняти товар на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. При поверненні грошей розрахунки із споживачем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки.
Щоб мати можливість обміняти або повернути товар, будь ласка, забезпечте наступне:

  • товар не був у експлуатації, збережено його товарний вид, споживчі властивості, товар не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, механічних пошкоджень (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю);
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність фірмової упаковки, повністю збережені всі ярлики, захисні плівки, збережена заводське маркування (товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент передачі покупцю);
  • в наявності всі розрахункові документи.

Для повернення товару зверніться до менеджеру магазина: +38 073 015 29 19