7 товарів

Запонки чоловічі

7 товарів
Запонки Запонки
One size

₴ 16,200

Запонки Запонки
One size

₴ 16,200

Запонки Запонки
One size

₴ 13,950

Запонки Запонки
One size

₴ 26,325

Запонки Запонки
One size

₴ 26,325

Запонки Запонки
One size

₴ 26,325

Запонки Запонки
One size

₴ 19,350

1 - 7 із 7 (1 сторінок)

Чоловічі запонки: елегантний акцент для класичного вбрання

Коли мова заходить про аксесуари до класичного вбрання для чоловіка, на думку спадає не так багато варіантів. Багато хто використовує краватки, шпильки до них, нагрудні хустки для додавання цікавих акцентів до ділового костюма. Чоловічі запонки часто не беруть до уваги, оскільки вони є невеликою деталлю по відношенню до загального образу. Але це не робить їх незначним аксесуаром. Вони можуть стати ідеальним завершальним штрихом до костюма, щоб надати витонченості.

Непідвладна часу елегантність, стримана розкіш, відмінна функціональність, висока універсальність – чоловічі запонки на сорочку є ідеальним аксесуаром для впевнених у собі джентльменів.

Чим особливі стильні застібки

Історично поява чоловічих запонок обумовлена необхідністю фіксувати манжети сорочки. Оскільки такий одяг був доступний лише багатим людям, традиційно вироби виготовлялися з дорогих металів, цінних матеріалів (слонова кістка, черепаховий панцир, дерево та інші) та інкрустувалися дорогоцінним або виробним камінням.

Згодом аксесуар втратив своє колишнє призначення, дедалі більше людей сьогодні обирають сорочки з гудзиками на рукаві. Елегантні застібки для манжет стали проявом стилю, індивідуальності та статусу. У наші дні можна купити чоловічі запонки різноманітних дизайнів для щоденних образів або для особливого випадку.

Чим відрізняються аксесуари

За довгу історію існування модного елемента з'явилося безліч різних варіацій, кожна з яких має свої особливості. Найчастіше ціна на чоловічі запонки залежить від поєднання різних аспектів. Вироби відрізняються за такими характеристиками:

  • матеріал. Застібки в основному виготовляються з металів. Ексклюзивні вироби з золота, платини є, безсумнівно, не тільки стильним, а й вигідним придбанням, оскільки вони поза часом і з роками стають ціннішими. Але такі запонки не підходять для щоденного носіння. Для повсякденного вбрання частіше використовуються аксесуари з латуні, срібла, нержавіючої сталі;
  • дизайн. Застібки можуть бути інкрустовані камінням, покриті емаллю, прикрашені гравіюванням, мати лаконічний декор. Вибір дизайну залежить від сорочки, яку ви використовуєте. Для білої краще підійдуть контрастні прикраси, для одягу з візерунками варто вибрати щось просте (залежно від кольору). До смокінгу традиційно використовують срібні запонки з оніксом, до вечірнього вбрання рекомендуються люксові золоті вироби з діамантовими вставками;
  • типи застібки. Виробники пропонують різні варіанти кріплень, такі як кулеподібні, «кит», фіксована задня частина, ланцюжок. Вибір залежить від особистих переваг та зручності. 

Щоб образ був бездоганним, варто віддати перевагу якісним, дизайнерським аксесуарам. Стильні брендові чоловічі запонки стануть чудовою прикрасою вбрання.

Як купити фірмові аксесуари за доступною ціною

Щоб застібки для манжет прослужили довго і виглядали презентабельно, не варто економити на них. В Україні чоловічі запонки від світових брендів можна купити в інтернет-магазині SohoRooms. В каталозі представлені оригінальні вироби з люксових матеріалів, з ексклюзивним дизайном за прийнятною вартістю. На сайті легко замовити онлайн фірмові речі з доставкою по всій Україні. Придбати в інтернет-магазині чоловічі запонки можна на найвигідніших умовах. Продавець бере на себе поштові витрати. У Києві та Одесі чоловічі запонки можна отримати кур'єрською доставкою. Шопінг з SohoRooms – це вигідно і стильно.